Kurumsal Çözümler

Bugün hızla gelişen ve değişen dünyamızda, küreselleşmenin bir gereği olarak çağı yakalayabilmek ve diğer ülkelerle teknolojik, ekonomik ve kültürel açıdan iletişim sağlayabilmek için dil öğretiminin iyi eğitilmiş ve alanında yeterli bilgisi olan öğretmenlerce yürütülmesi gerekmektedir. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar çalıştığı firmaya da artı değer kazandırmaktadır.

Kurumsal eğitim programlarımız, iş hayatında gereksinim duyulan temel, orta ve ileri düzey yabancı dil iletişim becerileri, uzman eğitmenlerimiz tarafından Avrupa Dil Portfolyosu’na uyumlu olarak verilecek şekilde yapılandırılmıştır.

Firmanız bünyesinde, yabancı dil eğitim programına dahil edilen katılımcıların pozisyonlarına bağlı olarak iş yaşantılarında gerekli olan yabancı dil iletişim becerilerinin tespiti ve firmanızın amacına yönelik aktif kullanım şekilleri belirlenir. Buna göre planlanan kurumsal eğitimlerimiz, firmanızın kendi bünyesinde bulunan eğitim salonlarında, yine firmanızın belirlediği gün ve saatlerde gerçekleştirilebilir.

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde :

 • Dil eğitimi alacak personelin seviye tespit sınavları Avrupa Dil Pasaportu kriterlerine göre ücretsiz olarak yapılır,
 • Bünyemizde görevli psikolojik danışmanımız tarafından personelinize öğrenim sürecinin daha rahat geçebilmesi adına, “Dikkat, motivasyon ve odaklanma” konularında ücretsiz bir seminer verilir,
 • Personelinizin, eğitimi boyunca kullanacağı materyal ve kaynaklarımız ücretsiz olarak temin edilir,
 • Kitaplarımız , özel olarak hazırlanmış karekod sistemiyle cep telefonlarına yükletilip, ses ve görüntü dosyalarına ulaşılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
 • Devamlılığı olan personelinize, kendilerine ait özel şifreleriyle girip beş (5) yıl boyunca öğrendikleri dil eğitimini tekrarlayıp unutmamalarını sağlamak ve kaçırdıkları derslerin tekrarını yapabilmek amacıyla ücretsiz olarak ONLINE INGILIZCE sistemi üyeliği verilir.
 • “Online İngilizce” sistemini kullanan personeliniz, bizden eğitim aldığı süre içerisinde, web sitesinde bulunan ’Eğitim koçum beni arasın’’ uygulamasından yararlanarak, eğitim desteği isteğinde bulunabilir.
 • Telafiye ihtiyacı olan personeliniz tespit edilerek , uygun saatlerde özel olarak desteklenir.
 • Öğrencilerimizin etkili, kalıcı, eğlenceli ve hızlı bir şekilde kelime dağarcıklarını güçlendirebilmeleri için kullanacakları www.mykelime.com web sitesi üyeliği 9 (dokuz) ay boyunca ücretsiz olarak verilir.‘
 • Eğitimini başarı ile tamamlayan personelinize, Avrupa Birliği tarafından akredite edilmiş özel Avrupa Dil Sertifikamız verilir.
 • Personelinize verdiğimiz eğitimin kalitesini ve personelinizin memnuniyetini ölçebilmek için kurumsal anketler düzenlenir.
 • Eğitim alan personelinizin arasında en başarılı olan iki personelinize, kurumumuzdaki dil öğrenimini takip eden bir seviye ÜCRETSİZ hediye olarak verilir.
 • Kurumumuzdan eğitim alan personelinizin eş ve çocukları, kurumumuzdan % 40 indirimle faydalanabileceklerdir.

Kurumumuzdan eğitim alan personelinizin devamsızlık durumları ve sınav sonuçlarını, size özel kullanıcı adı ve şifrelerle yazılım programımıza erişerek, istediğiniz zaman temin edebilirsiniz.